שבוע טוב לכולם!
מוזמנים ליצור קשר לשאלות ופרטים נוספים בתיבת צור קשר בתחתית העמוד
פריט 3#
לחץ כאן
הקודם
הבא

חוג תאטרון

סדנאות אלו נועדו לטפח דמיון ויצירתיות, יכולת ביטוי, ביטחון עצמי, הבעת רגשות ועבודה בקבוצה. במהלך החוג יכירו התלמידים את יסודות התיאטרון, חושים, עבודה בזוגות, חשיבה חיובית, הבעת משחק דרך מוזיקה, דיבור, דמויות, תנועה והבעת רגש. עמידה מול קהל וכריזמה אלו גם חלק מהכלים אותם ירכשו התלמידים במהלך השנה. בסוף השנה יתקיים מופע פתוח על ידי התלמידים.

חוג אנגלית ויצירה

אצל ילדים כבר בגיל מאוד צעיר ניתן להטמיע את האנגלית ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר, גיל זה מבטא את עצמו בעודף סקרנות מצד הקטנים ומאפשר לנו המבוגרים לקחת את הסקרנות הזו למקומות חיוביים. למשל לימוד שפה חדשה שלא רק מעניקה כלים חשובים לעתיד אלא גם תורמת לפיתוח האינטליגנציה האישית של ילדכם. החוג מעובר בצורה ייחודית וחווייתית שלא תמצאו בשום מקום על ידי מדריכים מקצועיים ומנוסים.

חוג מוזיקה

חוג אנרגטי בטירוף בשילוב מגוון של כלי הקשה, החוג תורם מאוד להתפתחות הילדים, שיפור ואימון הזיכרון, שיפור יכולת קשב וריכוז, הנאה כיף וחוויה ותורם לביטחון העצמי. התלמידים ילמדו לאלתר, לנגן, אקורדים ועוד. שיטת הוראה ייחודית ללימוד המוזיקה. סוג הכלים: כלי הקשה, במהלך החוג כל ילד ינגן על כלי מסוג מסוים המדריך ישלב כלי נגינה שונים.

חוג שחמט

משחק השחמט הינו אחד ממשחקי החשיבה העתיקים והמעניינים בעולם, השחמט הומצא לפני למעלה מאלפיים שנה ומשוחק במתכונתו הנוכחית כ-550 שנה. הילדים התנסו בחלק מעשי ותאורתי ילמדו את רזי המשחק והתנסו במהלכים השונים תוך כדי למידה. משחק. ותחרויות.

חוג בעלי חיים

הילדים יכירו את בעלי החיים על ידי תחושה ומגע ובכך ייחשף לפניהם עולם ענק של בעלי חיים מה שרגילים לראות רק בפינות ליטוף מגיע עד אליהם ויותר מכל הם לומדים על החיה ועל הרגליה .

חוג משחקי ריצפה

הוצאנו את הקופסה לחדר ואת החיילים הקטנים שהילדים רגילים להזיז עם היד הם בעצם השחקנים חוג שפורץ את גבולות הדמיון והופך את הילד לשחקן שהמשחק תלוי רק בו.

משחקי מנהיגות

חוג העצמה שבו הילד מקבל את מושכות הקבוצה לידו הוא המוביל ויותר מכל הוא מקבל החלטות בחוג זה הילד מפתח את כשורי הנהגה שלו ובטחון העצמי המדריך הוא המנחה אבל מי שמקבל את החלטות הוא המנהיג הנבחר כל פעם ילד אחר בתורו.

ספורט תנועה

חוג אשר משולבים בו משחקי נופש קואורדינציה ותנועה ,שיווי משקל ויותר מכל משחקי חברה בחוג זה נעבוד על חידוד היכולות הטמונים בכל ילד והוצאתם מהכוח אל הפועל מטרת התוכנית לפתח מיומנויות לחיים ולהקנות ערכים ספורטיביים באווירה תומכת שיתופית ומהנה

ספורט אתגרי

בחוג זה אנחנו לוקחים הכל צעד אחד קדימה הפעילות מהווה חשיבה מעמיקה של אסטרטגיה על מנת לצלוח את המשימות נלמד עם הילדים וויסות כוח שיפור היכולות המוטוריות תחושתית רגשיות וחברתיות החוג עובד על עקרונות הכושר הגופני השונים.

חוג מדע ויצירה

הילדים צמאים לעשות ניסויים? להתעסק בדברים סופר מעניינים? ללמוד עוד? להבין למה? לדעת איך? ריכזנו עבור ילדכם את הנושאים הכי מעניינים חוג "מדע ניסוי ויצירה " יהפוך את ילדכם מעוד ילד סקרן למדען קטן.

דילוג לתוכן