שבוע טוב לכולם!
מוזמנים ליצור קשר לשאלות ופרטים נוספים בתיבת צור קשר בתחתית העמוד
פריט 3#
לחץ כאן
הקודם
הבא

מופע כלבים

הפעלה מרתקת במיוחד! מגוון תרגילי אילוף, סיפורים, הפעלות מצחיקות ומוסיקה קצבית במופע שלם של כלבים. במופע זה אנו יוצרים הירתמות של כלל הילדים כך שישתפו פעולה בכדי שאף ילד לא יישאר אדיש. מפעיל המופע הינו בעל הכשרה באילוף כלבים, תרפיה בכלבנות והמון שנות ניסיון בענף גם עם ילדים, נוער ומבוגרים. מדובר על עולם שלם של התפתחות עצמית לצד העובדה שמאז ומעולם עזרה לזולת הייתה ערך חשוב בחוויות והלימוד לצד הכלבים.

מופע תיאטרון

המופע פועל בשטח עם הצגות, מופעי בידור ומוזיקה, סדנאות לאנשי חינוך ולילדים. ריכזנו ממיטב הסיפורים המובילים בישראל תוך הקפדה על גמישות והתאמה לחללים גדולים כקטנים. אנחנו מביאים את התוכן, את אמצעי ההפקה והציוד הנדרש לכל חלל גדול כקטן. לתיאטרון שלנו היצע אמנותי עשיר ומגוון של הצגות ומופעים, העוסקים בנושאים חברתיים המעודדים סובלנות, שוויון, כבוד הדדי וקבלת השונה.

הפעלות מתנפחים/מים

הפעלות לבתי ספר וגנים, ירידים מיוחדים והזדמנויות אחרות. המתקנים המתנפחים והאיכותיים מהדור החדש ומתאימים לרוח התקופה. נכניס את כולם לקצב, עם פעילות משותפת, כיף, אדרנלין ועוד הרבה יותר. המתנפחים מאובזרים עם קונספטים נפלאים, מרוץ סוסים מתנפח, מערכות מתנפחים עם לחיצות, מתקני חדר, לוח זומבים וצמחים, מתקן גול ומתקני קליעה למטרה מתנפחים, החפרפרת משחק מתנפח, אתגר הכדורים המעופפים. טבעי הדבר לצפות לחידושים. והציפייה הזאת אכן מתגשמת.

מופע קסמים

הפעילות כוללת קבלת פנים ע"י קסמים וטריקים זריזים וויזואליים, בדיחות וסבב היכרות בין המשתתפים. המופע יכלול שילוב של הפעלה בתנועה עם מוזיקה, הרבה הומור, סיפורים ובובות מצחיקות שיקראו את מחשבות הילדים. המופע האינטראקטיבי מבוסס על מתנדבים, וכן כמעט בכל הקסמים נשלב ילדים מהקהל. ואיך לא? בתוך המופע ישולבו ערכים חינוכיים ע"י סיפורים והמחזות שונות.

יום ספורטיבי

במסגרת הפקת היום שיא במוסד החינוכי הכי חשוב לנו לייצר שיתופי פעולה עם התלמידים, אשר מצד אחד ייצרו אצלם עניין רב, ומצד שני יתרמו להתפתחותם ולבריאותם. לדוגמא- בין תחנות ליום ספורט בולטת תחנת 'קליעה למטרה- פירות', המהווה דוגמה לפעילות שמשלבת כושר, הנאה וסיפוק עם מודעות לבריאות. תוך כדי כושר תמרון במרחב הילדים נחשפים לשלל פירות שבהמשך הם יכולים לבקש מההורים גם שיזמינו הבית. במסגרת תחנות הספורט, הילדים לומדים איך לעבוד בקבוצה או באופן פרטני, להפעיל מיומנויות וכישורים שונים שאינם מפעילים בחיי היומיום, לחשוב בצורה יצירתית, להתמודד עם אתגרים ועוד. כמובן שכל אלו תורמים להתפתחותם העצמית, הגופנית, הרגשית והחברתית. בחירת התחנות ודרגות הקושי נעשית בכובד ראש תוך התחשבות בגיל הילדים ויכולותיהם על מנת שלא לייצר תסכול או תחושת אי מסוגלות. בסופו של יום, מעל הכול – אין מתוקה יותר מתחושת ההצלחה של השלמת התחנות.

הרקדה ישראלית

התרבות הישראלית במיטבה הפכה לנחלת כל החברה בישראל. ילדים שרוקדים ריקודי עם או שומעים מוזיקה ישראלית מרגישים חלק מהקהילה בה הם חיים, בנוסף יש ללמוד ריקודי עם בגיל הרך ערך מוסף רב שכן מתפתחים כל תחומי האישיות באופן חוויתי ומהנה למשל: פתוח קואורדינציה, דחיית סיפוקים, שיתוף פעולה, פעילות על פי הוראות, חיזוק הזיכרון ריקודי זוגות, ריקודי מעגלים, ריקודי שורות, ריקודי חגים, ריקודי שפות- והכל באמצעות מילים, מנגינה, תנועה ועוד והכל תוך שמחה והנאה.

משחקי מנהיגות

חוג העצמה שבו הילד מקבל את מושכות הקבוצה לידו הוא המוביל ויותר מכל הוא מקבל החלטות בחוג זה הילד מפתח את כשורי הנהגה שלו ובטחון העצמי המדריך הוא המנחה אבל מי שמקבל את החלטות הוא המנהיג הנבחר כל פעם ילד אחר בתורו.

לא נפסיק לשיר

המופע מבוסס על שירים ישראליים. בהפעלה זו הילדים מתחלקים ל-2 קבוצות. הקבוצות מתחרות זו בזו במגוון משחקונים קטנים כאשר בכל משחקון המטרה היא לגלות ולנחש שיר מסתתר, בכל משחקון בצורה אחרת. כאשר קבוצה מזהה את השיר המסתתר, השיר מוקרן על המסך וכולם שרים, רוקדים ועושים שמח. במהלך המשחק הקבוצות מקבלות ניקוד בהתאם להשתתפות שלהם ולמס' השירים שהם זיהו. בסוף ההפעלה, מתקיים שלב הגמר בין 2 הקבוצות.

לייזר טאג

מדובר על חווית אקסטרים משגעת, בה הילדים יכולים לחוש את הרגעים הגדולים של הלוחם בשדה הקרב, או אם בא להם- רמטכ"ל. האדרנלין יזרום בדם, יתפסו מחסות ויקימו עמדות תצפית יצירתיות. המשחקי מעניקים לילדים חווית אדרנלין מטורפת. הציוד בנוסף לציוד הרגיל– פצצות זמן, טיל לאו, רימונים ועוד! מדריכים מוסמכים המלווים באופן צמוד עם הנחייה אינטגרלית – מותאמת למוסד. הציוד אלחוטי ונוח ומאפשר גמישות וניידות מלאה לאורך כל המשחק. רמת הדיוק גבוהה במיוחד (טווח מעל 300 מטר) + זיהוי זווית הפגיעה. הציוד בטיחותי וייחודי לנוער ומבוגרים, ואפילו מותאם לבעלי מוגבלויות ואוכלוסיות מיוחדות. אישור מכון התקנים הישראלי – התקן הכי מחמיר מבחינה בטיחותית.

דילוג לתוכן